среда, 8. јули 2020. Вести денес: 47
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

Видео од татко и ќерка кое ќе ви го стопли срцето

Видео од татко и ќерка кое ќе ви го стопли срцето

Ова видео кружи на социјалната мрежа Фејсбук, а на него се гледа како татко со неговата ќеркичка танцуваат. Со сигурност ова видео ќе ви ги стопли срцата. За што поточно се работи погледнете сами.

Парламентарни избори 2020