недела, 31. јули 2022. Вести денес: 39
home Занимливости

ВИДЕО: Невестата само ја однесоа на подиум, а тоа што и го направија младоженецот и кумовите никогаш нема да го заборави

ВИДЕО: Невестата само ја однесоа на подиум, а тоа што и го направија младоженецот и кумовите никогаш нема да го заборави

Венчавката е можеби најважниот ден за еден маж и една жена, а креативноста на младоженците многу често станува хит на социјалните мрежи, каде видеа многу лесно може да станат вирални.

Таков пример имаше и на оваа свадба. Покрај тоа што е најважниот ден, денот на венчавката може да биде и многу стресен, посебно за девојките.

Младоженците и кумовите се потрудија невестата овој ден да го запамети цел живот.

Коронавирус