петок, 30. септември 2022. Вести денес: 158
home Занимливости

ВИДЕО: Нема правила, кокошка посвои мачиња

ВИДЕО: Нема правила, кокошка посвои мачиња

Во животинскиот свет нема правила, па и невозможното станува возможно.

Така и во овој случај кога неколку мачиња останале без својата мајка. Кокошка им помогнала, ги посвоила и чувала.

Не заборавајте, помогнете, подадете и вие рака некому кому му е потребна.

Најнови вести

Коронавирус