петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Нарача шампањ од 34.000 долари, кога сакаше да го отвори настана хаос

Тој само сакал да го почасти своето друштво, но потоа настана хаос.
ВИДЕО: Нарача шампањ од 34.000 долари, кога сакаше да го отвори настана хаос

Во престижните клубови на Ибица, не се штеди на ништо.

Доказ за тоа е и ова видео каде Британец нарачал огромно шише шампањско кое чини неверојатни 34.ооо долари.

Тој само сакал да го почасти своето друштво, но потоа настана хаос.

Сите очи, но и мобилни телефони биле насочено кон него.

Сепак момчето во еден момент се збуни и се случи ова:

Коронавирус