понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 21
home Занимливости

ВИДЕО: Над 33 милиони лица се воодушевени од снимката на ова бебе

ВИДЕО: Над 33 милиони лица се воодушевени од снимката на ова бебе

Сигурно некогаш сте се запрашале како точно се формираат бебињата во матката. Оваа снимка носи одговор и над 33 милиони луѓе ја погледнале снимката.

Чудото наречено живот станува се поголемо кога ќе видите како настанува бебе во стомакот. Погледнете:

Коронавирус