недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Начекал невеста со 20 мажи во неговата нива во Војводина

ВИДЕО: Начекал невеста со 20 мажи во неговата нива во Војводина

Девојка во венчаница и дваесетина голи мажи начекал еден земјоделец во Војводина, работејќи на својата нива. Снимката која ја направил за кратко време се раширила по социјалните мрежи и стана хит во регионот.

Што е белграѓани, дојдовте овде да се снимате? Сиктер!, им порача тој.

Коронавирус