понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 69
home Занимливости

ВИДЕО: Моќта на рускиот шамар

ВИДЕО: Моќта на рускиот шамар

Василиј досега го гледавме како шамара луѓе. Ама можеби некој ќе си помисли дека оние кутри луѓе кои му се од спротива се некои мекотели па затоа тој така лесно ги пореметува. Ок, тогаш одиме со лубеница.

Видеото може д го видите ТУКА

Коронавирус