вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 8
home Занимливости

ВИДЕО: Македонец на Би Би Си 3 стенд ап комеди

ВИДЕО: Македонец на Би Би Си 3 стенд ап комеди

Македонецот Влад Илиќ со свој настап на Би Би Си 3 стенд ап комеди.

Погледнете го видеото:

Коронавирус