понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 91
home Занимливости

ВИДЕО: Куче кое уверливо паѓа во несвест

ВИДЕО: Куче кое уверливо паѓа во несвест

Кога треба да му се сечат нокти, ова куче го фаќа паника и глуми дека паѓа во несвест.

Дефинитивно ќе се воодушевите од неговите актерски способности и слатко ќе се насмеете.

Коронавирус