сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

(ВИДЕО) Кралскиот клуб нуди „кралски“ третман: Писоари со ТВ-екрани во тоалетите на „Бернабеу“

(ВИДЕО) Кралскиот клуб нуди „кралски“ третман: Писоари со ТВ-екрани во тоалетите на „Бернабеу“

На стадионот „Сантијаго Бернабеу“ во внатрешноста на новите тоалети се вградени нови писоари на кои  има ТВ-дисплеи на кои се емитува она што се случува на теренот.

Навивачите кои не можат да издржат и мораат во тоалет додека трае мечот на „кралскиот клуб“, нема да пропуштат ништо значајно следејќи го мечот на самите писоари.

Навистина кралскиот клуб нуди „кралски“ третман за своите навивачи.

Во продолжение погледнете како изгледаат новите тоалети на стадионот „Сантијаго Бернабеу“:

Коронавирус