сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Кој ти е дилер човеку?

ВИДЕО: Кој ти е дилер човеку?

Една жена не може да се начуди на оние кои (главно со државни пари) се импресионирани од напредокот па сака и она да проба така.

Видеото можете да го видите ТУКА

Коронавирус