понеделник, 9. мај 2022. Вести денес: 155
home Занимливости

ВИДЕО: Кога снаата ќе реши да ја подмлади свекрвата

ВИДЕО: Кога снаата ќе реши да ја подмлади свекрвата

Свекрвата по име Фен конечно прифатила да учествува во мејкап трансформацијата која и ја направи нејзината снаа.

-Посакав мојата свекрва да биде мојот следен модел, по убедувањата конечно прифати, објаснува снаата.

Таа за своите години изгледа добро, па не требало многу труд за да изгледа помладо.

Целата трансформација и атмосферата погледнете ја во видеото:

Коронавирус