среда, 8. декември 2021. Вести денес: 104
home Занимливости

Видео кое ќе ве разнежни: Момче си ја моли другарката од градинка да му биде девојка

Видео кое ќе ве разнежни: Момче си ја моли другарката од градинка да му биде девојка

Шестгодишниот Киган Овен отиде во домот на Лејла Максвел, која има седум години, со една цел. Тој ѝ постави на својата симпатија едно многу важно прашање.

Имено, момчето заминало во домот на една година постарата пријателка од грандинка само за да ја праша дали сака да му биде девојка.

Целосната реакција може да ја видите во продолжение:

Коронавирус