петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Занимливости

ВИДЕО: Камионџија му одржа лекција на невоспитан возач

ВИДЕО: Камионџија му одржа лекција на невоспитан возач

Иако возачите на камион често ги бие глас дека се безсрамни и имаат лошо однесување, оваа снимка со сигурност ќе ве увери толку во спротивното.

Ѓубре има насекаде околу нас, а генерално возачите или сопатниците многу често не внимааваат да ја заштитат животната средина и додека патуваат фрлаат ѓубре низ прозорците.

Овој камионџија наиде на такви луѓе и им одржа вистинска лекција, а видеото стана вистински хит на социјалните мрежи.

loading...