среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 81
home Занимливости

ВИДЕО: Како изгледа кога „Застава 101“ вози над 162 km на час (ВИДЕО)

ВИДЕО: Како изгледа кога „Застава 101“ вози над 162 km на час (ВИДЕО)

Ова видео е уште едно од низата кое ќе успее да ве насмее.

„Полицајците“ од Скриена Камера вршат редовна контрола на автопатот. Додека за вистинската патрола ова беше сосема нормален ден на автопатот и се беше регуларно, за патролата од „Скриена Камера“ тоа беа неприфатливи брзини.

Ќе се видиме на суд, ова не е можно, велат луѓето кои се запрени од полициската патрола.

Еве го видеото:

Коронавирус