четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Занимливости

ВИДЕО: Како изгледа балканско семејство на плажа?

ВИДЕО: Како изгледа балканско семејство на плажа?

Босанскиот јутјубер Сеад Хрустановиќ уште еднаш нѐ изнасмеа сите, овој пат со неговото видео под наслов „Balkanska mama na moru“ во кое во кратки црти опишува како изгледа еден ден на плажа на типично балканско семејство.

Коронавирус