вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 92
home Занимливости

ВИДЕО: Ја фати келнерката за задник, но не се надеваше на ваков нокаут

ВИДЕО: Ја фати келнерката за задник, но не се надеваше на ваков нокаут

Надзорните камери снимија необична сцена во едно кафуле, па за кратко време видеото стана хит на интернет.

Имено момчето на поминување ја фати келнерката за задникот, а таа со само еден потег го бутна на земја.

На видеото не е наведено каде е направено, но за кратко време ова видео стана хит, погледнете.

Коронавирус