четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 153
home Занимливости

ВИДЕО: Една петарда направи хаос во трговски центар

ВИДЕО: Една петарда направи хаос во трговски центар

Неразумното однесување на едно петгодишно дете направило вистински хаос во трговски центар. Имено, детето решило да си најде занимација, ама на мошне опасен начин.

Фрлило петарда во шахта, а тоа предизвикало огромна експлозија. И не е само тоа, туку тоа го сторило на јавно место кое било преполно со луѓе, кои биле доведени во огромна опасност.

Погледнете:

Коронавирус