сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

ВИДЕО: Девојка позираше со мајмун, а поради неговиот потег таа пропадна во земја од срам

ВИДЕО: Девојка позираше со мајмун, а поради неговиот потег таа пропадна во земја од срам

Девојка од Нов Зеланд одлучила својот роденден да го прослави на Бали, но не ни сонувала дека поради едно нешто ќе стане позната и ќе ја има и во светските медиуми.

Имено таа го посетила засолниште за шумски мајмуни, но додека седела на клупата и позирала со нив се случило незгодна ситуација.

Мајмунот одеднаш одлучи нејзиниот црн фустан без прерамки да го повлече надолу.

Коронавирус