вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 12
home Занимливости

Видео: Девојка изведувала кореографија на Тик Ток па завршила во болница

Дефинитивно вакво нешто повторно нема да се обиде да направи.
Видео: Девојка изведувала кореографија на Тик Ток па завршила во болница

Во последно време меѓу младите се популарни таканаречените Тик Ток кореографии. Како што го гледаме примерот со оваа млада корисничка на социјалната мрежа,, тоа може да се заврши и лошо

Девојката на својот профил објави снимка од себе како се обидува да изведе кореографија, но при обидот го исчашува коленото, па поради тоа завршила во болница.

@lib_bbbbbbb##fail ##gonewrong ##dancegonewrong ##tiktokgonewrong ##tiktokfail ##tiktokdancefail ##dancefail ##tiktokinjury

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod

Коронавирус