недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Дали е овој татко лош и неодговорен или само се забавува?

Тој во Аризона, го стави своето мало бебе на седиште од мотор и почна да „се забавува“.
ВИДЕО: Дали е овој татко лош и неодговорен или само се забавува?

Дали е потегот на овој татко нормален или заслужува остра осуда? Таткото кој е љубител на брзо возење со мотори ги разгневи родителите на социјалните мрежи.

Тој во Аризона, го стави своето мало бебе на седиште од мотор и почна да „се забавува“. Огромен број на коментари пристигнуваат од целиот свет. За едни овој татко е лош и неодговорен, а некои дури бараат да му се одземе родителското право затоа што го става детето во ризик.

Други велат дека таткото само се забавува и дека е добар човек кој никогаш не би си го ставил детето во опасност.

Погледнете на какво возење тој го однесе своето дете.

Најнови вести

Коронавирус