сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 126
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

ВИДЕО: Црногорец застана да наточи гориво, а потоа направи нешто поради кое му се смее цел Балкан

ВИДЕО: Црногорец застана да наточи гориво, а потоа направи нешто поради кое му се смее цел Балкан

На Фејсбук страната Подгорички времеплов, се појави снимка од кражба на бензинска пумпа што го насмеа целиот регион.

Видеото покажува како постар човек од поголема градба со “брзи” движења прво го зема едното и другото шише од полицата пред влезната врата во пумпата, веројатно мислејќи дека никој не го гледа.

Не знаеме каков епилог имаше оваа кражба во самата пумпа, но коментарите на Фејсбук се повеќе од закон.

Парламентарни избори 2020