сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 2
home Занимливости

ВИДЕО: Човекот ги снимил последните секунди од неговиот живот

ВИДЕО: Човекот ги снимил последните секунди од неговиот живот

Овој човек кој малку се заигра со својот телефон, снимајќи други девојки, не примети дека го гледа неговата жена.

Погледот на жената укажува на тоа дека овој човек ги снимил последните секунди од неговиот живот.

За што поточно се работи видете од видеото:

Коронавирус