петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Божиќна реклама која ќе ги разбуди сите ваши емоции, толку малку е потребно да се биде човек

ВИДЕО: Божиќна реклама која ќе ги разбуди сите ваши емоции, толку малку е потребно да се биде човек

Авионската компанија ВестЏет години наназад пред Божиќните и новогодишни празници секогаш изненадува со ново видео во кое остана без зборови.

Дека само малку е потребно за среќа потврдува и ова видео во кое дел од патниците кои ги користат услугите на оваа авиокомпанија од Дедо Мраз добија неочекувани подароци.

За некого патување, за некого паричен износ, но за сите искушение дали наградата да се земе или да се донира на семејства чии деца се тешко болни.

Каква одлуќа донесоа патниците погледнете во видеото во продолжение. Бидете подготвените за солзи и насмевки, за будење на сите емоции.

Коронавирус