петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Занимливости

ВИДЕО: Бебе кое ја имитира мачката стана вистински хит на ТикТок

ВИДЕО: Бебе кое ја имитира мачката стана вистински хит на ТикТок

Видео на бебе и маче кои седат едно спроти друго во речиси идентична поза стана вирално со неверојатен број прегледи. Досега видеото е прегледано 7,8 милиони пати.

Снимката прикажува девојче кое седи на под во дневна соба со раширени нозе.

-Каде научи така да седиш?, машки глас го прашува девојчето, па ја врти камерата кон мачката која седи во слична поза

Бебето е старо 8 месеци и обожува мачки.

@fittzzzz##catsoftiktok ##fypシ ##baby

♬ original sound – fittzzzz

Коронавирус