петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Занимливости

ВИДЕО: 15 идеи како сами да направите новогодишни украси

ВИДЕО: 15 идеи како сами да направите новогодишни украси

Имате мал буџет и доволно слободно време на располагање? Внесете ја целата ваша креативност и научете нешто од ова видео на BuzzFeed Nifty и сами направете си украси за празниците со кои ќе го разубавите домот и работниот простор.

 

Коронавирус