понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 77
home Занимливости

Виц на денот: Замислете снаа и свекрва 14 дена во самоизолација…

Виц на денот: Замислете снаа и свекрва 14 дена во самоизолација…

Замислете снаа и свекрва 14 дена во самоизолација ?
Само замислете ?
Пострашно и од „Корона“

Коронавирус