сабота, 25. јуни 2022. Вести денес: 93
home Занимливости

Ви излезе жицата од градникот- немојте да ја фрлате, секоја жена треба да го знае овој трик

Ви излезе жицата од градникот- немојте да ја фрлате, секоја жена треба да го знае овој трик

Ако носите градници со жица, сигурно некогаш сте биле негрвозни откако жицата ќе ви излезе од градникот.

Иако некои дами често таа жица веднаш ја вадат, се советува тоа да не се прави, затоа што градникот тогаш го губи својот облик.

За да не се повредувате со жицата која излегува од градникот, ве советуваме да го пробате овој трик.

Од голема помош ќе ви биде дневна влошка, која поради својата самолепливост е одличен соработник при овој проблем, а доволно е да исечете мал дел. Во продолжение погледнете како уште може да го решите овој проблем.

Коронавирус