недела, 12. јули 2020. Вести денес: 39
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Занимливости

Вежби за стомачни мускули за почетници

Вежби за стомачни мускули за почетници

Нкогаш не е доцна да почнете со вежбање. Битно е да имате волја, но и правилен план за да не прегорите за брзо и да не се повредите.

Без разлика дали вашата цел е подобра физичка подготвеност или естетско подобрување, стомачните мускули се важни за правилно држење на телото и се основа за градење на вајана мускулатура на целото тело.

Ако сте фитнес почетник, ова видео е совршено за вас. Следете ги инструкциите и почнете да го создавате вашето тело од соништата.

Парламентарни избори 2020