четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 101
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Занимливости

Венчавката ја фотографирале од воздух, потоа останале во шок (ФОТО)

Венчавката ја фотографирале од воздух, потоа останале во шок (ФОТО)

Оваа фотографија од венчавка го прошета целиот свет заради еден морничав детаљ.

Младенците сакале фотографии од воздух, а кога ги добиле имале што да видат.

Во дворот во близина на церемонијата, на тераса се наоѓаа чудна група луѓе или статуи со маски кои оставаат морничав впечаток. Се претпоставува дека станува збор за некоја секта, но не е исклучена можноста и дека се работи за нечија невкусна шега. Едно е сигурно, ова воопшто не е пријатна глетка.

Парламентарни избори 2020