сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Венчавка од бајките стана хорор: Поранешното момче на невестата подели фотографии на гостите и потоа настана хаос (ВИДЕО)

Се течело совршено. Парот се венчал во црква, а потоа започнал приемот на гостите. Но кога се појавил непоканет еден маж кој бил поранешен партнер на невестата, бајката стана хорор.
Венчавка од бајките стана хорор: Поранешното момче на невестата подели фотографии на гостите и потоа настана хаос (ВИДЕО)

Несреќната невеста ја испланирала целата своја свадба, но заборавила на една ситница. Не верувала дека нејзиното поранешно момче може да се појави на свадбата и да направи хаос.

Се течело совршено. Парот се венчал во црква, а потоа започнал приемот на гостите. Но кога се појавил непоканет еден маж кој бил поранешен партнер на невестата, бајката стана хорор.

Тој им поделил на гостите пликоа во кои имало интимни фотографии од него и невестата. Така, родителите, роднините и пријателите на невестата виделе како таа орално го задоволува момчето кое одлучило да ја расипе свадбата.

И секако, успеал во тоа. По овој негов чекор, на свадбата се случила масовна тепачка.

Најнови вести

Коронавирус