четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Занимливости

Вака се игра спортска прогноза: Со уплата од 2.000 денари Штипјанец добил фантастична цифра

Вака се игра спортска прогноза: Со уплата од 2.000 денари Штипјанец добил фантастична цифра

Одлично одигран тикет викендов на играч на Моцарт од Штип, со уплата од 2000 денари му донесе фантастична добивка од 827.007,00 денари.

Потенцијалната исплата е 703.256 денари.

Коронавирус