сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 29
home Занимливости

УЖАС: Слушнале чуден звук од ѕидот на куќата, од она што го најдоа внатре буквално им се заледи крвта (ВИДЕО)

УЖАС: Слушнале чуден звук од ѕидот на куќата, од она што го најдоа внатре буквално им се заледи крвта (ВИДЕО)

Семејство од Тајланд додека гледале телевизија во дневната соба, слушнале звуци кои доаѓаат од другата страна на ѕидот.

Пред неколку дена, во нивната секојдневна рутина ги прекинал необичен звук кој доаѓал од ѕидот.

Како се приближувале до ѕидот, звукот станувал посилен.

Кога ќе видите што пронашле од другата страна ќе сфатите зошто останале во шок.

Од отворот почнал да се движи питон долг 4,5 метри. Спасувачите ја фатиле змијата и ја пуштиле во природа.