понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 53
home Занимливости

УЖАС КОЈ ГО ЗГРОЗИ СВЕТОТ: По ова видео, ќе размислите дали во ресторан да нарачате пица

УЖАС КОЈ ГО ЗГРОЗИ СВЕТОТ: По ова видео, ќе размислите дали во ресторан да нарачате пица

Во еден ресторан во Детроит се случи нешто од кое се згрози цел свет.

Вработениот Џејлон Керли бил фатен како плука на пицата пред да нанесе сос на неа.

Видеото од ужасниот потег на вработениот стана вирален хит, а тој беше избркан од работа. По овој настан, тој беше и уапсен.

Коронавирус