среда, 8. декември 2021. Вести денес: 84
home Занимливости

УРНЕБЕСНО ЗАПРОСУВАЊЕ: Клекна пред девојката, а потоа детенце влета во кадар и направи нешто пресмешно (ВИДЕО)

УРНЕБЕСНО ЗАПРОСУВАЊЕ: Клекна пред девојката, а потоа детенце влета во кадар и направи нешто пресмешно (ВИДЕО)

Едно запросување стана вистински хит на интернет.

Маж се одлучи да ја запроси својата девојка со помош на својот син и снимател, кој требаше да го забележи посебниот момент, но во моментот кога непознатиот маж клекна и го извади прстенот, малиот сфати дека му треба мала нужда, му сврте грб на својот, се соблече и го направи она што му требаше.

Најдобриот момент од целата приказна е дека заљубениот пар не ни забележа ништо.

Иако дури и камерманот почна да се смее, парот не се посомнева во ништо до крајот на самото запросување, а кога се свртеа го видоа детето соблечено.

Погледнете:

Коронавирус