четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 116
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Урнебесно видео предизвика хаос на Интернет: Мајстор обратно го наместил прозорецот

Урнебесно видео предизвика хаос на Интернет: Мајстор обратно го наместил прозорецот

Еден човек повикал мајстор за да му намести прозорци, а потоа се случило нешто што ретко се гледа.

На човекот кој го ангажирал не му е јасно зашто рачката за отворање е од надворешна страна, но мајсторот има за тоа објаснување.

Погледнете како мајсторот пробува да го убеди сопственикот на куќата дека нема ништо спорновонеговата работа!

Коронавирус