среда, 7. декември 2022. Вести денес: 79
home Занимливости

Урнебесно видео: Овој Супер Марио е руска спонзоруша, погледнете како изгледа

Урнебесно видео: Овој Супер Марио е руска спонзоруша, погледнете како изгледа

Сите се сеќаваме на играта Супер Марио која прво ја игравме на нинтендо.

Потоа од неа излегоа неколку верзии. Оваа, направена во видео пародија, ги насмеа сите кои ја погледнаа.

Тука главниот лик е сексапилна блондинка која е спонзоруша. Таа живее во Русија, си прави пластични операции, ги покажува голите гради…

Qatar 2022