сабота, 6. август 2022. Вести денес: 49
home Занимливости

Урнебесно видео на Ибрахимовиќ и најпознатиот тиктокер

Урнебесно видео на Ибрахимовиќ и најпознатиот тиктокер

Најследниот тиктокер на светот Каби Ламе доби прилика да го запознае Златан Ибрахимовиќ.

Напаѓачот на Милан кој се опоравува од повредата во Италија се сретна со мега популарниот тиктокер. Златан потоа на својот тик-ток објави снимка со Каби кој и самиот ја сподели снимката.

Во новата снимка Ламе се појавува испровоциран од страна на друг возач, па на помош пристигнува Ибрахимовиќ.

Коронавирус