сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Урнебесно видео кое го насмеа целиот Балкан: Вака се будат заспани полицајци во автомобил

Урнебесно видео кое го насмеа целиот Балкан: Вака се будат заспани полицајци во автомобил

На Фејсбук страницата „Мерцедес Фан Клуб Херцеговина“ објавено е урнебесно видео кое го насмеа целиот Балкан.

Еден граѓанин затекнал патрола која заспала во службениот автомобил.

Кога ги видел полицајците како спијат, возејќи покрај нив, одлучил да преземе нешто.

Погледнете.

Коронавирус