понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 166
home Занимливости

Урнебесно: Ваква временска прогноза не сте слушнале, нема да сфатите какво ќе биде времето (ВИДЕО)

Урнебесно: Ваква временска прогноза не сте слушнале, нема да сфатите какво ќе биде времето (ВИДЕО)

Водителка на црногорски Дневник стана хит на социјалните мрежи, кога требаше да прочита „какво време нè очекува утре“.

Меѓутоа, по нејзините информации, никому не му беше јасно каква е всушност временската прогноза!

-Утре облачно, сончево, повремено сончево … облачно, потоа повремено … температура 26 степени.

Погледнете ја хит прогнозата!

Локални избори 2021