четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Занимливости

Урнебесно: Си купил луксузно БМВ, а сите гледаат во неговата регистрација (ФОТО)

Урнебесно: Си купил луксузно БМВ, а сите гледаат во неговата регистрација (ФОТО)

На социјалните мрежи често знаат дека се појавуваат фотографии од необични регистарски таблички, на кои редовно се расположуваат корисниците.

Таков беше и случајот со фотографијата од БМВ направена во Хрватска.

Човекот не е од таа земја, туку од Чешка, но сите му ја разбраа пораката.

Неговата регистрација јасно вели: „Јас сум сингл“. Ако никој друг, спонзорушите сигурно ќе се израдуваат.

Коронавирус