недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 115
home Занимливости

Урнебесно: Репортерка на РТС не се ни посомнева што се случува зад нејзин грб (ВИДЕО)

Урнебесно: Репортерка на РТС не се ни посомнева што се случува зад нејзин грб (ВИДЕО)

Додека репортерката на РТС во рамките на утринската програма информираше од Чачак, зад нејзиниот грб дојде случаен минувач.

Тој ги освои симпатиите на публиката со тоа што одигра оро од Чачак и ги развесели гледачите.

Единствена на која неговото појавување не и се допадна, сигурно е водителката.

Коронавирус