сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 129
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Занимливости

УРНЕБЕСНО: Овој Грк мисли дека е Брус Ли, неговите потези ќе ви останат во памет (ВИДЕО)

Неговата првична идеја беше да го покаже својот талент, но работите тргнаа во сосема поинаков правец.
УРНЕБЕСНО: Овој Грк мисли дека е Брус Ли, неговите потези ќе ви останат во памет (ВИДЕО)

Овој Грк ќе ве насмее до солзи.

Неговата првична идеја беше да го покаже својот талент, но работите тргнаа во сосема поинаков правец.

Тој мисли дека прави олицетворение на Брус Ли какво што досега никој нема видено.

Неговите потези се дефинитивно уникатни, но во најнегативната смисла која можете да ја замислите.

Парламентарни избори 2020