сабота, 25. мај 2019. Вести денес: 85
home Занимливости

УРНЕБЕСНО: Босанец објаснува што е убава жена- „работи како коњ“ (ВИДЕО)

УРНЕБЕСНО: Босанец објаснува што е убава жена- „работи како коњ“ (ВИДЕО)

Новинари од една телевизија од Босна и Херцеговина интервјуирале случајни минувачи во еден парк.

Застанале покрај еден дедо кој седел на клупа и го прашале: „Дали пронашол некоја убава жена?”. Постариот господин без двоумење одговорил:„Токму убава најдов, работи како коњ!”.

Видеото со овој симпатичен Босанец е хит на социјалните мрежи, а многумина коментираа дека тоа е всушност комплимент и дека човекот веројатно мислеле на тоа дека неговата жена е вредна и вистинска домаќинка.