четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 39
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Урнебесна тетоважа: Не е грев ако жената оди кај љубовникот… (ФОТО)

Урнебесна тетоважа: Не е грев ако жената оди кај љубовникот… (ФОТО)

Коронавирус