недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Урнебесна реакција на кутре кога ќе му го споменат зборот „прошетка“ (ВИДЕО)

Урнебесна реакција на кутре кога ќе му го споменат зборот „прошетка“ (ВИДЕО)

Попи не секогаш имала убав живот и сопственици кои ја обожаваат. Најдена е во шума кога имала нешто помалку од два месеца, а тие веднаш ја згрижиле и ја одгледале.

Попи обожава прошетки. Кога сопственици само ќе изговорат „прошетка”, таа веднаш почнува да завива како мал волк и, сè тоа од радост и возбуда.

Кога нејзинатта сопственичка се враќа од работа, секогаш добива топол и сладок дочек.

Коронавирус