вторник, 2. март 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Убавата водителка ги збуни своите фанови: Каква боја е нејзиниот фустан? (ФОТО)

Убавата водителка ги збуни своите фанови: Каква боја е нејзиниот фустан? (ФОТО)

Австралиската водителка Кендал Гилдинг објави фотографија на Инстаграм на која позира во својот фустан.

Бојата на фустанот е тема која ја подели публиката бидејќи едни тврдат дека фустанот е син, а други дека е бел.

Публиката со различни коментари, а потоа водителката ја разреши дилемата.

Откако објави една фотографија на која фустанот изгледа син, потоа објави уште една фотографија на која е во истиот фустан, а коментарот кој си го напиша е: „Среда во бело!“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KENDALL GILDING (@kendallgilding7)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KENDALL GILDING (@kendallgilding7)

Коронавирус