сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 103
home Занимливости

Убавата стјуардеса пронајдена мртва во луксузен хотел- пред да и го откријат телото вработените откриле нешто вознемирувачко (ФОТО)

Убавата стјуардеса пронајдена мртва во луксузен хотел- пред да и го откријат телото вработените откриле нешто вознемирувачко (ФОТО)

Руската стјуардеса Албина Мукаметзјанова (23) е пронајдена мртва во хотелска соба, пренесуваат руските медиуми.

Нејзиниот леш е пронајден во када полна со вода во хотелска соба во близина на меѓународниот аеродром Внуково во Москва.

 

View this post on Instagram

 

Лететь к своим мечтам?#будетвсекакяхочу

A post shared by ?Альбина? (@albinchic1996) on

Стјуардесата го користела хотелот помеѓу летовите, а рецепционерите велат дека таа неколку пати доаѓала со 25 годишно момче кое полицијата го именувала како Никита Е.

Семејството и пријателите не знаеле ништо за наводниот нејзин љубовник кој последен бил со неа пред насилното нејзино задавување.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by ?Альбина? (@albinchic1996) on

Тие се сомневаат дека го запознала преку апликацијата за пронаоѓање парови, а како што пишуваат медиумите тие го продолжиле сместувањето за уште 24 часа по истекувањето, пред нејзиното момче излезе од хотелот, седне во такси и исчезне.

Телото на несреќната девојка подоцна го пронашле лица од хотелот со што се покажало дека таа е прво задавена па удавена во кадата со вода.

 

View this post on Instagram

 

Выходные на ура…И самое главное чтоб окружали любимые люди?

A post shared by ?Альбина? (@albinchic1996) on

Албина инаку работела како стјуардеса на чартер летови и летала за Кина, Виетнам како и за руските градови.

Коронавирус