вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 64
home Занимливости

Убавата русокоса споделила фотографија од тоалетот, но не забележала дека ‘ѕирка’ задникот од нејзиното момче: „По 40 минути сфатив…“

Убавата русокоса споделила фотографија од тоалетот, но не забележала дека ‘ѕирка’ задникот од нејзиното момче: „По 40 минути сфатив…“

Фотографијата ја избришала по 40 минути кога сфатила што направила, но веќе било доцна.

Атрактивнакта Шенон Бат (22) се обидела да се пофали со својот стајлинг пред да излезе од својот дом, па направила селфи фотографија во својот тоалет, но… Една работа не воочила, за разлика од останатите кои ја виделе фотографијата на социјалните мрежи.

Откако ја објавила фотографијата набрзо истата станала хит на социјалните мрежи, а пријателите ѝ порачале да види малку поубаво што има на неа и дури тогаш таа сфатила дека всушност во позадина на фотографијата се наоѓа нејзиното момче Хенри Копс, кое што во тој момент го брише својот задник.

„Бев во друштво на пријателите, а потоа тие ми кажаа да ја погледнам малку подобро фотографијата. Кога сфатив каде е грешката, почнав да се смеам и помислив дека морам веднаш да ја избришам“ – раскажала русокосата девојка за „Unilad“.

Фотографијата веќе половина час стоела на нејзиниот Инстаграм профил и сите ја виделе, па поради тоа одлучила својот кикс да го сподели со сите.

На социјалната мрежа Твитер објаснила што се случило, покрај поставената фотографија која што претходно ја избришала од Инстаграм.

„Дури по 40 минути сфатив дека во позадина на мојата фотографија се гледа и моето момче на огледалото, и дека го брише својот задник“ – напишала Шенон.

Коронавирус