вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Трудница влетала сред венчавка и го разоткрила младоженецот: „Чекам дете од тебе“ (ВИДЕО)

Трудница влетала сред венчавка и го разоткрила младоженецот: „Чекам дете од тебе“ (ВИДЕО)

Снимка од една венчавка во Детроит станала вирална на социјалните мрежи.

Имено, за време на венчавката жена влетала и го разоткрила младоженецот, велејќи дека чека дете од него.

@danielleondemandPregnant ??side chick crashes wedding ##foryoupage ##drama ##wedding ##sidechick

♬ original sound – danielleondemand


-Ентони! Се правиш дека не ме познаваш? Денеска не ги испи лековите? Ентони! Знам дека ме слушаш! Се однесуваш како да не ме познаваш… Носам дете од тебе, врескала жената која упаднала на венчавката.

Ќерката на невестата се обидела да ја смири непоканетата гостинка:

-Подоро да си заминеш од венчавката на мајка ми. Што не е во ред со тебе? Што се случува со тебе?